Adrian Skotnicki firma remontowa Kraków

Adrian

ZADZWOŃ

Spokojny i bezpieczny remont bez stresu? To możliwe!

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Boli Cię głowa na samo wyobrażenie o czekającym Cię remoncie? Sen z powiek spędza Ci myśl o znalezieniu właściwej ekipy remontowej? A może zastanawiasz się, czy samemu nie wykonać wszystkich prac tylko po to, by uniknąć potencjalnych problemów z nierzetelną ekipą remontową? Nie musisz już dłużej przeżywać katuszy – postaw na sprawdzoną firmę remontową z Krakowa!

Jak remontować, żeby nie zwariować?

Remont domu czy mieszkania to jedno z tych wydarzeń, które odkładamy na “wieczne kiedyś”. Wyobrażamy sobie, że prace będą trwać bez końca, a my w tym czasie zdążymy stracić wszystkie zmysły. W trakcie remontu wszystkie nasze początkowe plany i założenia mogą zmieniać się jak w kalejdoskopie, co dostarcza nam dodatkowego stresu i zmartwień. Wizja wszechobecnego kurzu, ciągłego sprzątania i kłótni z partnerem o to, jakie kafelki powinny ostatecznie znaleźć się w łazience, także nastawia nas negatywnie.

Jednak remont wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Wystarczy, że skupimy się na załatwieniu formalności, określeniu budżetu, a do prac wykończeniowych zaangażujemy doświadczonych fachowców.

Od czego zacząć remont mieszkania, by uniknąć niepotrzebnego stresu?

Jak już zdecydujemy się na remont, warto podejść do niego z głową. Przede wszystkim stwórzmy sobie dokładną rozpiskę tego, co należy wykonać i w jakim czasie. Pamiętajmy, że położenie kafelków zajmie nieco więcej czasu, niż malowanie ścian. Zastanówmy się, czy mamy wszystkie potrzebne materiały. Często czeka się na nie dłużej, dlatego warto pomyśleć o tym wystarczająco wcześnie. Pozwoli nam to uniknąć nerwów już na początkowym etapie odnawiania mieszkania. Jeśli jednak zależy nam, by ktoś zdjął z naszych barków ciężar planowania remontu i zakupu materiałów budowlanych, zatrudnijmy sprawdzoną ekipę remontową.

Bezpieczny remont? Postaw na profesjonalną firmę remontową

Remont to ogromne wyzwanie, które wymaga od nas nie lada wysiłku. Być może część prac udałoby nam się wykonać samodzielnie, ale prędzej czy później natknęlibyśmy się na problem, którego rozwiązanie wykraczałoby poza nasze kompetencje. To tylko wzmogłoby w nas stres, którego mogliśmy łatwo uniknąć, zatrudniając profesjonalistów.

Najważniejsze powody, dla których warto zostawić prace remontowe i wykończeniowe specjalistom:

Szczegółowy harmonogram prac remontowych

Zatrudnienie ekipy remontowej pozwoli nam zająć się własnymi sprawami, podczas gdy remont będzie niemalże “dział się sam”. Na początku ustalimy harmonogram prac i ich dokładny zakres, dzięki czemu zyskamy obraz tego, jak długo potrwa remont. Firma ma obowiązek rzetelnie wywiązać się z tego zadania, a my możemy ten czas spożytkować w inny sposób.

Oszczędność czasu i terminowość

Jako firma specjalizująca się w usługach remontowych i wykończeniowych, zapewniamy naszych Klientów, że remont zostanie wykonany w ustalonym terminie. Wszystkie sugestie i wątpliwości naszych Klientów są bieżąco dyskutowane i wdrażane. Dzięki temu nie doprowadzamy do niepotrzebnych przestojów w pracy. Dla nas zadowolenie Klienta jest priorytetem!

Doświadczenie w branży

Profesjonalna firma posiada w swoich szeregach specjalistów, działających na rynku od kilku do nawet kilkudziesięciu lat. Z całym przekonaniem można więc stwierdzić, że znają się na rzeczy. Prawdziwy fachowiec doradzi nam, jakie płytki będą najlepsze do korytarza, albo jaką farbę wybrać, żeby bez problemu usunąć z niej zabrudzenia.

Firma Remonty1 działa na rynku od wielu lat. Posiadamy oznaczenia Najlepszych w swojej branży serwisu Oferteo. Wykonujemy bezpieczne remonty bez dodatkowego stresu, w swoja pracę wkładając dużo zaangażowania i cierpliwości. Dla nas nie ma problemów, są tylko wyzwania!

Spokojny remont – jak wybrać ekipę remontową?

Znalezienie odpowiedniej firmy remontowej to wyzwanie. Planujemy jej przecież powierzyć wykończenie przestrzeni, w której będziemy mieszkać przez najbliższych kilkanaście albo i kilkadziesiąt lat. Zapewnijmy sobie spokój i postawmy na kompetentną i fachową ekipę, która dobrze wie, jak współpracować z klientami, tak by spełnić ich oczekiwania.

Ważne jest także podejście do Klienta już podczas pierwszego spotkania w celu omówienia szczegółów remontu. Specjalistów w swoim fachu poznamy po portfolio, dlatego zawsze przeglądajmy galerię zrealizowanych prac.

Najważniejsze cechy, które wyróżniają naszą firmę remontową:

  • skrupulatność, 
  • wszechstronność,
  • pracowitość,
  • szeroki zakres usług,
  • atrakcyjne ceny,
  • wysoka jakość prac,
  • renoma. 

Jakich firm wykończeniowych unikać, by oszczędzić sobie stresu?

Przede wszystkim unikajmy ekip remontowych, w których skład wchodzi jeden człowiek–orkiestra, który wszystkim się zajmie, a na wszelkie pytania i wyrażane wątpliwości odpowiada “będzie Pan zadowolony!”. W firmie, która poważnie traktuje swoją pracę i szanuje Klientów, powinien znaleźć się między innymi malarz, specjalista od tapetowania, hydraulik i fachowiec do układania kafelków.

Powinniśmy także zrezygnować z usług tych fachowców, którzy nie potrafią określić w jakim czasie remont będzie zrobiony. Komunikatywność i terminowość to cechy usługodawców, na których powinno nam szczególnie zależeć.

Zaufaj doświadczeniu, zaufaj firmie Remonty1!

Sprawdzona, rzetelna firma zagwarantuje nam, że przez cały proces remontu przejdziemy bez stresu i nerwów. Wykończenie mieszkania najlepiej oddać w ręce firmy, która wykonuje kompleksowe usługi, a w swoich szeregach posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie znają znaczenia słowa “niemożliwe”! Taką firmą jest właśnie Remonty1. Swoje usługi oferujemy na terenie Krakowa i okolic. Z nami nie dowiesz się, czym jest stresujący remont!