Zabudowy

14.01.2023

Aktualizacja: 15.02.2023

Adrian Skotnicki firma remontowa Kraków

Adrian

ZADZWOŃ

Zabudowy są na czasie, dzięki temu pomysłowi możemy zasłonić to co nam się nie podoba lub co jest brzydkie. Zabudowa może być z różnego materiału, w zależności od miejsca.

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Szklana zabudowa balkonów

Ramowa zabudowa balkonu polega na systemie rozsuwalnych ścian i okien ze szkła i aluminium. Dzięki temu nasz balkon może być zabudowany, a w razie potrzeby możemy osuwać okno, które porusza się na rolkach. Okna przesuwają się na torach, są łatwe w użyciu, a do tego bardzo wygodne. Utrzymanie owych okien w czystości nie stanowi problemu, wszystkie elementy są wyjmowane z prowadnicy co jest dodatkowym ułatwieniem.

Zabudowa kuchni

 Zabudowa kuchni wpływa na estetykę pomieszczenia. Coraz więcej osób wybiera ten typ rozwiązania i ukrywa pod zabudową gazówkę, lodówkę a nawet zmywarkę. Dzięki temu pomysłowi, wszystko jest zgrane i pasuje do ciebie. Choć meble pod zabudowę są dużo droższe od tych gotowych w sklepie, to jednak wyglądają lepiej. Po co lodówka ma staż na widoku skoro można ją ukryć w meblach? Całość będzie w jednym kolorze i wszystko będzie zgrane.

Bezramowa zabudowa balkonów

Bezramowa zabudowa balkonów polega na tym, że skrzydła szklane produkowane są z pojedynczych szyb ze szkła bezpiecznego, posiada swa rodzaje mechanizmów przesuwanych nośnych na balkonach u góry i u dołu. Jeśli chodzi o witryny to jest tylko u góry. Jest to bardzo wygodny sposób na zabudowę balkonu, dzięki wózkom jezdnym szyby przesuwają się. Taka zabudowa ma wiele plusów, nie ogranicza widoku, a osłania przed wiatrem. Ogromnym plusem jest korzystanie z balkonu przez cały rok, a przy okazji ogrzewa pomieszczenie.

Zabudowa poddasza

Jeśli decydujemy się na adaptację poddasza musimy zadać sobie podstawowe pytanie – jak wytrzymały jest strop? Jeśli zabudowa poddasza ma być dobrze zrobiona to powinniśmy go wzmocnić, aby nie zawali się. Oczywiście wykorzystajmy do tego płyty gipsowo –kartonowe, które są stosunkowo tanie, a jednocześnie łatwe do montażu. Dodatkowym plusem jest to, że owe płyty są ogniochronne, mają około 20 % wody, co w kontakcie z ogniem jest uwalniane i działa jak gaśnica.

Drewniana zabudowa tarasu

Drewniana zabudowa tarasu jest bardzo często wybierana przez właścicieli domów. Dlaczego? Otóż, ten pomysł jest stosunkowo tani, w porównaniu do aluminiowych, oszklonych ścian. Dodatkowym plusem jest bardzo ładny efekt, który nadaje ciepło i miła atmosferę wokół domu. Owe ogrodzenie montuje się na drewnianych słupkach które przymocowane są w kotwach aluminiowych. Warto również wspomnieć o wielu wzorach do wyboru oraz różnych odcieniach brązu.

Zabudowa tarasów

Zabudowa tarasów jest wspaniałym pomysłem na uzyskanie dodatkowej przestrzeni dla całej rodziny. Ogromnym plusem takiej zabudowy jest ochrona przed wiatrem i możliwość zrelaksowania się o każdej porze roku. Dodatkowym plusem jest posiadanie własnego skrawka zieleni i utrzymywanie go przez wszystkie 4 pory roku, niezależnie od zmiany temperatur. Taka zabudowa powoduje, iż w pomieszczeniu jest cieplej w całym mieszkaniu, a komfort przebywania na tarasie zwiększa się.

Autor wpisu

Autor wpisu

Treść artykułu została przygotowana przez zespół ekipy remontowo budowlanej. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, aby Twój remont mógł przebiec gładko - tak jak sobie o tym marzysz 🙂